Corona-protocol van de kerk

Protocol Corona-maatregelen voor de kerk van Beets in verband met voorstellingen en verhuur

 • Vanzelfsprekend hanteren wij ook in onze kerk de voorgeschreven veiligheidsmaatregelen van het RIVM en de landelijke overheid, zonder dat het ten koste gaat van de sfeervolle ambiance.
 • Bij binnenkomst wordt gevraagd naar uw gezondheid. Bij verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, lichte hoest of verhoging wordt de toegang geweigerd.
 • Om onze voorstellingen te bezoeken heeft u een geldig Coronatoegangsbewijs nodig. Dit kan een negatieve testuitslag (testbewijs) zijn, een vaccinatiebewijs of een bewijs dat u hersteld bent van corona (herstelbewijs).
 • Deze dient u in de CoronaCheck-app of geprint via CoronaCheck.nl in een QR-code om te zetten. Dan pas heeft u een geldig Coronatoegangsbewijs.
 • Het Coronatoegangsbewijs kunt u als volgt verkrijgen:
  • o    TESTBEWIJS – Een negatieve testuitslag van minder dan 24 uur voor het evenement. Via https://www.testenvoortoegang.org/ maakt u een afspraak voor een coronatest bij een aangesloten testlocatie in uw buurt.
  • o    VACCINATIEBEWIJS – Volledige coronavaccinatie. Met een Europees goedgekeurd vaccin. In Nederland is een vaccinatie meestal geldig vanaf 14 dagen nadat u volledig bent gevaccineerd. Bent u op of na 14 augustus 2021 met Janssen geprikt? Dan is uw vaccinatie in Nederland na 28 dagen geldig. Meestal kan CoronaCheck uw vaccinatiebewijs automatisch ophalen uit de systemen van RIVM of GGD.
  • o    HERSTELBEWIJS – Bewijs positieve PCR-coronatest bij de GGD van minimaal 11 dagen en maximaal 180 dagen geleden.
 • Aan de ingang wordt uw QR-code gescand. Deze QR-code toont u ofwel op uw telefoon in de CoronaCheck-app of u heeft hem thuis al geprint via CoronaCheck.nl.
 • Vergeet aub bij uw bezoek uw legitimatiebewijs niet. Onze medewerker kan hierom vragen.
 • Op de site van de Rijksoverheid kunt u terecht voor de stappen die u dient te ondernemen om van uw test-, vaccinatie- of herstelbewijs een geldig Coronatoegangsbewijs te maken in de vorm van een QR-code, zie https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/coronabewijs/coronabewijs-voor-evenementen.
 • Ik heb geen smartphone, wat nu?
  U kunt uw QR code heel eenvoudig uitprinten via https://coronacheck.nl/nl/print/ U ontvangt dan een PDF document dat u kunt printen.